#JestemM MISFIT

#Jestem M czyli Misfit w kinach!

Nasz najnowszy film w kinach już od 8 listopada! Zobaczycie w nim plejadę znanych… Youtuberów takich jak Sylwia Lipka, Mateusz Ciawłowski czy Julia Chatys i Filip Zabielski. Po raz pierwszy w Polsce widzowie obejrzą kinową produkcję, w której w główne role wcieliły się gwiazdy internetu. Będzie kolorowo i dynamicznie, a świetna muzyka i pełne energii występy sceniczne to dodatkowy atut naszego filmu. Zapraszamy do kin w całej Polsce!

Opis filmu:

Julia Morska ma siedemnaście lat. Od dłuższego czasu mieszka z rodzicami w USA. Tam chodzi do świetnej szkoły, ma wspaniałych przyjaciół i wiedzie życie, które jak sama mówi jest cudowne.
Co więcej, Julia jest utalentowana – śpiewa. Jej kanał w sieci cieszy się sporą popularnością. Wszystko się zmienia w chwili, kiedy rodzice Julii informują dziewczynę o zbliżającym się powrocie do Polski. Julia jest załamana, nadchodzą wielkie zmiany w jej życiu. Po emocjonalnym pożegnaniu z najbliższą przyjaciółką Sylwią, Julia wyrusza do Polski – kraju, o którym w sumie wie mało i nie jest pewna czego może spodziewać się po nowej szkole i kolegach.

Kierując się optymizmem i otwartością Julia przygotowuje się na pierwszy dzień w polskiej szkole. Szybko okazuje się, że rzeczywistość odbiega od entuzjastycznych wyobrażeń licealistki. Poznaje „Magentę”, klasową outsiderkę, a ta wyjaśnia Julii meandry szkolnych relacji. W tym miejscu rządzą EKIPY i każdy uczeń należy do jednej z nich. Pośród różnych ekip (skupiających sportowców, nerdów, vlogerów, muzyków czy fanek pięknego looku) prym wiedzie ekipa VIP pod wodzą charyzmatycznej
i wyniosłej Wiktorii otoczonej swoimi wyznawczyniami. Wiktoria nie daje szans Julii. Widząc w przybywającej z zagranicy dziewczynie zagrożenie, klasyfikuje ją jako LBE – laskę bez ekipy. Ale to nie koniec, bo chcąc upokorzyć jeszcze bardziej Julię nadaje jej miano MISFIT, czyli mało instagramowej, snapchatowej i tępej. Oznacza to najniższą pozycję w szkolnej hierarchii.

 

Czy Julia poradzi sobie w nowym środowisku? Czy uda jej się zawalczyć o miłość i przezwyciężyć największą przeszkodę, która ją trapi… ale o tym wszystkim dowiecie się w kinach już od 8 listopada.