• Na patrolu
  • Na patrolu
  • Na patrolu
  • Na patrolu
  • Na patrolu

Opis produkcji:

Ścigają sprawców przestępstw i wykroczeń. Rozwiązują problemy i konflikty zwykłych ludzi. Czasami ratują życie i zdrowie innych, ale swoje – narażają zawsze. Praca policjantów to kalejdoskop najróżniejszych spraw: od drobnych przewinień, po przestępstwa najcięższego kalibru – przemoc w domu i na ulicach, narkotyki i problemy zdemoralizowanej młodzieży, kradzieże, włamania, ale też trudne sytuacje sąsiedzkie i rodzinne – taka jest codzienność „Na patrolu”.

Ten serial pokazuje historie policyjne, które wydarzyły się naprawdę. Nasi serialowi policjanci sami kiedyś nosili mundury i wiedzą, jak wygląda rzeczywistość „Na patrolu”, gdzie poważne, ludzkie problemy i tragedie przeplatają się ze zwykłymi, drobnymi, a czasami nawet śmiesznymi sprawami zwykłych obywateli. Serial paradokumentalny „Na patrolu” pokazuje codzienną pracę policjantów. Każdy 22-minutowy odcinek to 2 lub 3 historie. Każda historia jest interwencją jednego zespołu patrolowego, które dzieją się w dzień lub w nocy. Elementy formatu, takie jak: przyjęcie zgłoszenia i sama interwencja opracowane są zgodnie z rzeczywistymi procedurami policyjnymi podkreślając realną akcję i suspens, a życiowe komentarze policjantów tłumaczą widzowi niuanse prawa i podbijają emocje podczas interwencji. Umundurowanie i wyposażenie serialowych patroli jest zgodne z tym, co możemy spotkać na ulicach, a tematyka spraw niezwykle szeroka i barwna.

Widz ogląda, w jaki sposób policjanci radzą sobie z niebezpiecznymi, tragicznymi, pełnymi emocji, a niekiedy zabawnymi sytuacjami. Policjanci wzywani są do interwencji obejmujących przestępczość, w tym przestępczość nieletnich, burdy, bójki, konflikty oraz przemoc małżeńską. Są wszędzie tam, gdzie zwykły człowiek potrzebuje pomocy.

Czas trwania

Obsada

Emisja


„Na patrolu”

„Na patrolu”

„Na patrolu”

„Na patrolu”