Na patrolu

Opis serialu:

Ścigają sprawców przestępstw i wykroczeń. Rozwiązują problemy i konflikty zwykłych ludzi. Czasami ratują życie i zdrowie innych, ale swoje – narażają zawsze. Praca policjantów to kalejdoskop najróżniejszych spraw: od drobnych przewinień, po przestępstwa najcięższego kalibru – przemoc w domu i na ulicach, narkotyki i problemy zdemoralizowanej młodzieży, kradzieże, włamania, ale też trudne sytuacje sąsiedzkie i rodzinne – taka jest codzienność „Na patrolu”. Ciekawostką jest to, że nasi aktorzy, którzy grają policjantów sami kiedyś nosili mundury.

Serial ukazuje poważne, ludzkie problemy i tragedie przeplatające się ze zwykłymi, drobnymi, a czasami nawet śmiesznymi sprawami zwykłych obywateli. Każdy 22-minutowy odcinek to 2 lub 3 historie. Każda historia jest interwencją jednego zespołu patrolowego, które dzieją się w dzień lub w nocy. Elementy formatu, takie jak: przyjęcie zgłoszenia i sama interwencja opracowane są zgodnie z rzeczywistymi procedurami policyjnymi podkreślając realną akcję i suspens, a życiowe komentarze policjantów tłumaczą widzowi niuanse prawa i podbijają emocje podczas interwencji.

Widz ogląda, w jaki sposób policjanci radzą sobie z niebezpiecznymi, tragicznymi, pełnymi emocji, a niekiedy zabawnymi sytuacjami. Policjanci wzywani są do interwencji obejmujących przestępczość, w tym przestępczość nieletnich, burdy, bójki, konflikty oraz przemoc małżeńską. Są wszędzie tam, gdzie zwykły człowiek potrzebuje pomocy.

Czas trwania

22 minuty

Emisja

Serial emitowany był na antenie TV4.

Odcinki

40


„Na patrolu”

„Na patrolu”

„Na patrolu”

„Na patrolu”