Pamiętniki z wakacji

Opis serialu:

Przyjemna, imprezowa atmosfera wraz ze wszystkimi sytuacjami, które mogą zdarzyć się młodym ludziom pragnącym przeżyć niezapomnianą wakacyjną przygodę w egzotycznym miejscu – zaserwowane na ekranie w profesjonalnej i kuszącej oprawie… Kamera towarzyszy bohaterom podczas ich wakacji, podczas imprez i spotkań towarzyskich.

Skandale… zdrady… romanse…. nieoczekiwane zwroty akcji, które trzymają w napięciu aż do ostatniej minuty. W każdym odcinku dwie historie przeplatają się ze sobą. Jedna z nich jest dokończeniem wątku z przed tygodnia natomiast druga to wprowadzenie kolejnych bohaterów, przeżywających nowe romanse i gorączkę letniej nocy, doprowadzając widzów do wrzenia…! Jest to serial fabularno-dokumentalny, który ukazuje prawdziwe emocje, realne sytuacje. Pamiętniki z Wakacji były realizowane na Wyspach Kanaryjskich i w Lorett de Mare. W każdym z czterech sezonów serialu,
przez plan zdjęciowy przewinęło się ponad 600 osób. Organizacja planu zdjęciowego poza granicami Polski była dla nas wielkim wyzwaniem logistycznym oraz możliwością zdobycia doświadczenia.

Emisja

Telewizja Polsat

Episodes:

61