• Ślad
  • Ślad
  • Ślad
  • Ślad
  • Ślad

Opis serialu:

Zbrodnia doskonała nie istnieje. Po każdej pozostają ślady…Bywają widoczne gołym okiem, ale czasami można je odkryć tylko za pomocą zaawansowanych metod kryminalistycznych.
Stworzony jako eksperyment, CENTRALNY WYDZIAŁ ŚLEDCZY (CWŚ),  nie tylko testuje zdobycze światowej techniki, kształci młodych profesjonalistów, szkoli doświadczonych funkcjonariuszy służ specjalnych, ale co najważniejsze pomaga policji kryminalnej i prokuraturze w odkrywaniu zbrodni.

Eksperci CWŚ dokładnie sprawdzają miejsce zdarzenia i zbierając materiały niezbędne do ​​pracy w laboratorium. Skrupulatnie gromadzone i misternie analizowane ślady zbrodni stają się głównym ogniwem dochodzenia, bowiem  generują nowe wersje wydarzeń i pomagając w ujawnianiu przestępców.

Widzowie będą mieli okazję poznać nie tylko wiele ekscytujących historii kryminalnych ale przede wszystkim bohaterów, o których można powiedzieć wszystko, ale nie to, że są nudni!

W tym serialu zbrodnia idzie w parze z karą, młodość z profesjonalizmem, fikcja z realizmem a emocje z sięganiem zenitu!

 

Zwiastun

Czołówka

Czas trwania

Każdy odcinek trwa 44 minut.

Reżyser formatu

Okił Khamidov

Emisja

Od września na antenie TV Polsat

 


 

Ślad

Ślad

Ślad

Ślad